top of page

Sivil Toplum HIV Konferansı HIV2022İstanbul, harika geçti!

Güncelleme tarihi: 29 Oca

Türkiye’de herhangi bir medikal alanda düzenlenen ilk sivil toplum/aktivist konferansı olma özelliğini taşıyan Sivil Toplum HIV Konferansı'nın ikinci edisyonu #HIV2022İstanbul 4-6 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul'da hibrit olarak gerçekleşti.


Kırmızı Kurdele İstanbul tarafından #CevapSivilToplumda temasıyla uygulanan konferansın ajandasında Dr. Alison Rodger, Dr. Pietro Vernazza, Aktivist Simon Collins gibi yıldız isimler ile Türkiye'den ve Dünyanın farklı yerlerinden yıldız isimler yer aldı.

Başarıyla tamamlanan Sivil Toplum HIV Konferansı'nın arkasından paylaştığımız bu yazıda #HIV2022İstanbul'dan bilgiler, kamera arkası videosu

ve

Konferans kapsamında bu yıl ilk kez duyurulan Mikro Araştırma Fonu 2022 (#MAF2022) kapsamında sunulan araştırmaların sözlü bildirilerini de içeren Sivil Toplum HIV Konferansı #HIV2022İstanbul Konferans Kitapçığı kitapçığını bulabilirsiniz.


www.kirmizikurdele.org #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı


 

Yayına hazırlayan: Sivil Toplum HIV Konferansı HIV2022İstanbul Ekibi

Güncelleme tarihi: Ocak 29, 2023 Yayın tarihi: Kasım 6, 2022(Türkiye’nin #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı www.kirmizikurdele.org ve @redribbontr sosyal medya hesaplarındaki #hivbilgisi içerikleri ve tüm içerikler KAYNAK GÖSTERMEK ŞARTIYLA herkesin paylaşımına açıktır. Paylaşımlarınızda web-sitemizi kaynak göstermenizi/mention/etiket vb. yapmanızı rica ederiz. Bunlar dışında özel olarak izin sormanıza gerek yoktur.


 

Çalışmalarına başladığı 2016 yılından bu yana pek çok ilk ve yenilikçi projeyi hayata geçiren #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı #kirmizikurdeleistanbul'un, Türkiye’nin 40 yıla yaklaşan HIV tarihinde ilk olarak hayata geçirdiği Sivil Toplum HIV Konferansı'nın ikinci edisyonu, #CevapSivilToplumda temasıyla 4-6 Kasım tarihleri arasında hibrit (çevrimiçi ve fiziksel) olarak gerçekleştirildi.