top of page

Klinik Plus Dergisinin 6. Sayısı yayında


HIV Enfeksiyonu Derneği'nin "HIV enfeksiyonuna aktüel yaklaşım" sloganıyla hekimlere ve sağlık profesyonellerine yönelik olarak bilimsel, sanatsal ve güncel içeriklerle ''hem sağlığın tüm alanlarından uzmanlara HIV enfeksiyonuna yönelik güncel ve aktüel bilgileri ulaştırmak, hem de HIV’in üzerindeki negatif ve belirli bir toplum grubuna aitlik algısını yıkarak, HIV’i normalleştirmek'' hedefiyle hazırladığı ve Klinik Plus Dergisi'nin 6. sayısı yayında.

Herkes için #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı kirmizikurdele.org ilk 5 sayıda olduğu gibi 6. sayıya da #hivbilgisi içerikleri ile katkı sunuyor.

www.kirmizikurdele.org Herkes için #hivbilgisi #hivhakkindahersey


 

Yayına hazırlayan: Kırmızı Kurdele İstanbul Gönüllüsü B. Yayın tarihi: Aralık 2, 2023(Türkiye’nin #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı www.kirmizikurdele.org ve @redribbontr sosyal medya hesaplarındaki #hivbilgisi içerikleri ve tüm içerikler KAYNAK GÖSTERMEK ŞARTIYLA herkesin paylaşımına açıktır. Alıntılarınızda www.kirmizikurdele.org'yi kaynak göstermenizi ve @redribbontr'yi etiketlemenizi rica ediyoruz. Bunlar dışında özel olarak izin sormanıza gerek yoktur.


 

Editörlüğünü HIV Enfeksiyonu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fehmi Tabak'ın yaptığı dergide,

*Doç. Dr. Figen Yıldırım, Antalya’daki HIV Enfeksiyonu Salgını,

*Prof. Dr. Hayat Karaosmanoğlu Kumbasar, Sanat Terapi ve HIV,-Uzm. Dr. Esra Zerdali, Özel Dosya Konusu: Istanbul ve HIV Enfeksiyonu,


-Uzman Diyetisyen Hilal Doğan Güney, Fonksiyonel Beslenme Aracılığıyla Bağışıklık Güçlendirme,

-Aktivist Yağmur Şenoğuz, Yeni Bir Başlangıç,


başlıklı yazıları yer alırken,


Dünya AIDS Günü 2023 dolayısıyla Kırmızı Kurdele İstanbul ve Pozitif Yaşam Derneği imzasıyla yayınladığımız #AIDSsizbirgelecek mümkün mü başlıklı bildirimizle birlikte, HIV ile İlişkili Damgalama ve Ayrımcılık Hala Büyük Bir Problem başlıklı #hivbilgisi yazımız ve

HIV Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar, HIV ile Mücadele Kongre ve Konferanslarla Güçleniyor,

EACS 19. Avrupa HIV Konferansı 18-21 Ekim 2023, Film Eleştirisi: Pose (Dizi),

Film Eleştirisi: Paris 5:59 Theo & Hugo,başlıklı editöryal içerikler yer alıyor.


Güvenilir #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı #kirmizikurdeleistanbul olarak, Türkiye'de bir ilk olan ve alandaki önemli bir eksikliği dolduran Klinik Plus dergisine #hivbilgisi içeriği sağlamaya gelecek sayılarda da devam edeceğiz.

Klinik Plus Dergisinin 6. ve tüm sayılarını buraya ya da yukarıdaki görsele tıklayarak okuyabilirsiniz.

www.kirmizikurdele.org herkes için #hivbilgisi

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page