top of page

HIV/AIDS Kongresi 2022'i sizler için yerinde izleyip, paylaşımlar yapacağız.

Güncelleme tarihi: 20 Kas 2022


 

Yayına hazırlayan: Kırmızı Kurdele İstanbul Gönüllüsü Yusuf Yayın tarihi: Kasım 20, 2022

 

Türkiye'nin #hivbilgisi kaynağı ve sağlayıcısı Kırmızı Kurdele İstanbul'dan alışkın olduğunuz kongre/konferans haberciliğine ve yerinden bildirmeye HIV/AIDS 2022 Kongresi ile devam edeceğiz.

HIV/AIDS 2022 Kongresi
HIV/AIDS 2022 Kongresi

Türkiye'deki HIV aktivizmi ve ihtiyaçlar üzerine bir konuşma ve Avrupa Hastalık Kontrol Merkezi (ECDC) ile birlikte yaptığımız bir araştırmanın sunumunu yapacağımız HIV/AIDS 2022 Kongresi'nde bir de stand açarak çalışmalarımızı Türkiye'nin dört bir yanından gelen hekimlere tanıtacağız.

24-27 Kasım arasında dört güne yayılan zengin bir bilimsel programı olan kongrede 25 oturumda, aralarında Kırmızı Kurdele Aktivistlerinin de bulunduğu 60 konuşmacı var.

#hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı Kırmızı Kurdele İstanbul birinci gün ana programda ''TÜRKİYE'DEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE HIV AKTİVİSTLERİNİ TANIYALIM, SORALIM ÖĞRENELİM. YAPILANMALARI, İCRAATLERİ, PROJELERİ'' başlıklı oturumda bir sunum yaptıktan sonra,kongrenin 2. günü Avrupa Hastalık Kontrol Merkezi (ECDC) ile birlikte sürdürdüğümüz, Tedavi Aktivisti Arda Karapınar'ın Prof. Dr. Deniz Gökengin