Paylaşmakla HIV bulaşmaz

Çekinmeyin, paylaşın.

İnsanlar sizin HIV pozitif olduğunuzu zanneder düşüncesiyle HIV'e dair içerikler paylaşmamak da bir ön yargı ve iç damgalamadır.

Dokunmakla, sarılmakla, öpüşmekle, aynı havayı solumakla, aynı kaptan yiyip içmekle, HIV pozitif bireylerle konuşmakla, arkadaş olmakla bulaşmayan HIV,

HIV ile ilgili sosyal medya içeriklerini paylaşmakla da bu laş maz!

Doğru #hivbilgisi içeren paylaşımlar sizi HIV pozitif yapmaz!

Kırmızı Kurdele İstanbul'un yaratıcı ve kolay anlaşılır #hivbilgisi içeriklerini paylaşın, ön yargıyı hep birlikte bitirelim.

Çünkü ön yargıyı sadece STK'ların ya da aktivistlerin çabalarıyla değil sadece BİRLİKTE bitirebiliriz! #kaybedenhivolacak başlıklı 2020 yılı Dünya AIDS günü bildirisi için www.kirmizikurdele.org/bildiriler #hivcokdegisti temalı farkındalık kampanyası için www.hivcokdegisti.org HIV bulaş yolları için www.kirmizikurdele.org/hiv-bulas-yollari HIV hakkında her şey için www.kirmizikurdele.org/hiv-hakkinda-her-sey ve Kırmızı Kurdele İstanbul'un yaratıcı #hivbilgisi sosyal medya içerikleri için www.instagram.com/redribbontr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.


www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.