top of page

Klinik Plus Dergisi, Dünya AIDS Günü Özel Sayısı yayında

Güncelleme tarihi: 4 Ara 2022


HIV Enfeksiyonu Derneği'nin "HIV enfeksiyonuna aktüel yaklaşım" sloganıyla hekimlere ve sağlık profesyonellerine yönelik olarak, bilimsel, sanatsal ve güncel içeriklerle ''hem sağlığın tüm alanlarından uzmanlara HIV enfeksiyonuna yönelik güncel ve aktüel bilgileri ulaştırmak, hem de HIV’in üzerindeki negatif ve belirli bir toplum grubuna aitlik algısını yıkarak, HIV’i normalleştirmek'' hedefiyle hazırladığı ve Klinik Plus Dergisi'nin Dünya AIDS Günü Özel Sayısı yayında.

Güvenilir #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı #kirmizikurdeleistanbul ilk sayıda olduğu gibi 3. Sayıya da #hivbilgisi içerikleri ile katkı sunuyor.

Detaylar yazıda...

www.kirmizikurdele.org #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı #hivhakkindahersey


 

Yayına hazırlayan: Kağan Çavuşoğlu, Aktivist Yayın tarihi: Aralık 1, 2022(Türkiye’nin #hivbilgisi sağlayıcısı ve kaynağı www.kirmizikurdele.org ve @redribbontr sosyal medya hesaplarındaki #hivbilgisi içerikleri ve tüm içerikler KAYNAK GÖSTERMEK ŞARTIYLA herkesin paylaşımına açıktır. Alıntılarınızda www.kirmizikurdele.org'yi kaynak göstermenizi ve @redribbontr'yi etiketlemenizi rica ediyoruz. Bunlar dışında özel olarak izin sormanıza gerek yoktur.


 

Editörlüğünü HIV Enfeksiyonu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fehmi Tabak'ın yaptığı 3. sayıda;

*Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Alper Gündüz BUGÜN 1 ARALIK DÜNYA AIDS GÜNÜ

*Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Dilek Yıldız Sevgi HIV İLE MÜCADELENİN TANIMLAYICI KOMPONENTİ: ANONiM TEST


*Gönüllümüz, Tedavi Aktivisti, Küresel U=U Kampanyası Kurul Üyesi Arda Karapınar AKTİVİZMDEN DOĞAN BİLİM: ‘HIV BİLİMİ’


*Koç Üniversitesi, Sosyoloji A. B. Dalı Sosyoloji Doktora Öğrencisi, Beste İrem Köse YEREL HIV AKTİVİZMİNİN TARİHÇESİ

*Consulix Network İçerik Editörü, Hak Savunucusu ve Aktivist Bükey İkiz Uysal