top of page

HIV hakkında her şey ve HIV'in doğrusu için Kırmızı Kurdele İstanbul ile ''HIV söyleşileri''

Güncelleme tarihi: 28 Kas 2019

*Türkiye'nin en çok başvurulan #hivbilgisi kaynağı olan Kırmızı Kurdele İstanbul sizlerle HIV'e dair söyleşiyor, üretilen kent efsaneleri, dedikoduları 38 yıldır bitmek tükenmek bilmeyen HIV hakkında her şeyi konuşuyor ve HIV'in doğrusunu anlatıyor.

2017 yılında başladığımız ve sadece İstanbul'da değil, KKTC dahil 20'yi aşkın noktada 100'e yakın kez uyguladığımız HIV söyleşileri yoğun taleple devam ediyor. Fakat bunu tek taraflı aktarımlara dayanan ve sunucu-dinleyici gibi bir ayrım koyan formatlar yerine herkesin, her şeyi, her an rahatça sorabilmesine, bilginin aktarılmasına değil anlaşılmasına olanak tanıyan bir biçim ve dilde söyleşerek, yani hep 'birlikte' yapıyoruz.


Kanıt temelli aktivizm anlayışıyla, Dünya'nın pek çok yerindeki konferansları ve bilimsel HIV çalışmalarını düzenli takip ederek kendini sürekli güncelleyen ve kısa sürede *Türkiye'nin en çok başvurulan #hivbilgisi kaynağı olan Kırmızı Kurdele İstanbul ile HIV hakkında söyleşmek, HIV'in doğrusunu konuşmak istiyorsanız ayrıntılı bilgi ve etkinlik talepleri için; events@kirmizikurdele.org adresine yazabilir, HIV söyleşileri afişini www.kirmizikurdele.org/posterler sayfasından indirebilirsiniz. www.kirmizikurdele.org #hivhakkindahersey #hivindogrusu *2018 ve 2019 (Ocak -Eylül) karşılaştırmalı Alexa, SimilarWeb analizlerine göreComments


Commenting has been turned off.
bottom of page