Kırmızı Kurdele İstanbul Ulusal HIV/AIDS Kongresinden bildiriyor


Türkiye’de HIV alanında çalışan hekim temelli 5 STK’nin bir araya gelerek oluşturdukları HIV/AIDS platformunca düzenlenen ve Kongre Başkanlığını Prof. Dr. Deniz Gökengin'in üstlendiği Ulusal HIV/AIDS Kongresinde bu yıl da STK temsilcisi olarak katılıyor ve yerinden bildiriyoruz.

www.kirmizikurdele.org I Ulusal HIV/AIDS kongresi 2019

14 - 17 Kasım arasında gerçekleşecek kongrede, Kırmızı Kurdele İstanbul'dan alışkın olduğunuz video söyleşiler, oturumlardan anlık bildirimler ve güncel bilgileri @redribbontr kullanıcı adıyla ve #hivaids2019 ve #hivbilgisi etiketleriyle mutlaka takip edin.

Kanıt temelli aktivizm yaklaşımıyla, Türkiye'ye güncel, kolay anlaşılır ve kolay erişilebilir #hivbilgisi sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.Türkiye'nin en çok başvurulan #hivbilgisi kaynağı Kırmızı Kurdele İstanbul'u takibe devam edin.!


#kirmizikurdeleistanbul #hivhakkindaherseywww.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.