AIDS ACTION EUROPE üyesi olduk!''Uluslararası alanda da yüksek bilinirlik ve temsiliyetiyle, HIV çalışmaları alanında Türkiye’nin en güvenilir sivil toplum kuruluşu olmak'' vizyonuyla hareket eden Kırmızı Kurdele İstanbul, AIDS Action Europe üyesi oldu.

Kırmızı Kurdele İstanbul, Avrupa'nın en önemli HIV ağlarından biri olan ve Avrupa ile Merkez Asya'da HIV alanında çalışan STK'ların birlikte ürettikleri projelerle daha efektif sonuçlar alması için işbirliği platformları yaratan AIDS Action Europe'ın Türkiye'deki tek üyesi!

Geçen yıl European AIDS Treatment Group, NAM ve I-Base başladığımız ve AAE üyeliği ile de sürdürdüğümüz Uluslararası işbirlik ve üyeliklerimiz, 2017 yılında hızla devam edecek ve Kırmızı Kurdele İstanbul Uluslararası deneyimleriyle, Türkiye'deki Sivil Toplumun HIV olgusuna verdiği cevabın olgunlaşmasına liderlik etmeyi sürdürecek. AIDS Action Europe hakkında bilgi için; http://www.aidsactioneurope.org/en

#kirmizikurdeleistanbul #bilonemsekorun

#aidsactioneurope #kırmızıkurdeleistanbul #hıv #aids #IBase #NAM #hiv2017

www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.