HIV AIDS Danışma hattı

Kırmızı Kurdele İstanbul bilgi hizmetleri sunan bir sivil toplum kuruluşu olarak test sonuçları değerlendirmeye, tıbbi risk değerlendirmesi yapmaya vb. yetkili değildir. Bu yetkiler ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık hizmetleri sunan yetkili kuruluşlara aittir.


Bu bakımdan bize test sonucu belgesi ve üzerinde kimlik numarası vb. olan hiçbir evrak yollamamanızı özellikle rica ediyoruz.

Türkiye'de ilk kez Kırmızı Kurdele İstanbul tarafından, 2016 yılından bu yana kesintisiz sürdürülen #onlinehivdanismanligi'na 
soru iletmeden önce, herkes için eşit süre ve kalitede ücretsiz hizmet sunmaya devam edebilmemiz için

www.kirmizikurdele.org/online-hiv-danismanligi adresindeki servis prensiplerini mutlaka okumanızı rica ettiğimizi,

 Türkçe'deki en kapsamli
#hivbilgisi kaynağı olan  www.kirmizikurdele.org'nin 


HIV HAKKINDA HER ŞEY
ve
SIKÇA SORULAN SORULAR

bölümlerini gerektirdiği ölçüde zaman ayırarak,

dikkatle incelemenizin yararlı olacağını hatırlatmak isteriz.

Kırmızı Kurdele İstanbul'a resmi iş günleri 12.00 - 17.00 saatleri arasında bu sayfadaki #onlinehivdanismanligi formu ya da  Facebook  sayfamız yoluyla ulaştırdığınız sorular bize ulaşma sırası ve yoğunluk durumuna göre  en uygun zamanda yanıtlanır.

Bu saatler dışındaki sorularınız takip eden ilk resmi mesai gününde, bekleyen soru sayısına ve uygunluk durumuna göre yanıtlanacaktır. #onlinehivdanismanligi servisimizi kullanan herkes servis prensiplerine uymayı kabul etmiş sayılır.

www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.