HIV AIDS Danışma hattı

Kırmızı Kurdele İstanbul'a resmi iş günleri 12.00 - 17.00 saatleri arasında bu sayfadaki #onlinehivdanismanligi formu ya da  Facebook  sayfamız yoluyla ulaştırdığınız sorular bize ulaşma sırası ve yoğunluk durumuna göre  en uygun zamanda yanıtlanır.

Bu saatler dışındaki sorularınız takip eden ilk resmi mesai gününde, bekleyen soru sayısına ve uygunluk durumuna göre yanıtlanacaktır. #onlinehivdanismanligi servisimizi kullanan herkes servis prensiplerine uymayı kabul etmiş sayılır.

Kırmızı Kurdele İstanbul bilgi hizmetleri sunan bir sivil toplum kuruluşu olarak test sonuçları değerlendirmeye ya da tibbi risk değerlendirmesi yapmaya yetkili değildir. Bu yetkiler ilgili yasa ve yönetmelikler gereği sağlik hizmetleri sunan kuruluşlara aittir.
Bu bakımdan bize herhangi bir test sonucu belgesi ve üzerinde kimlik numarası vb. olan evrak yollamamanızı rica ediyoruz.

Online HIV danışmanlığımıza soru iletirken bu uyarıyı göz önünde bulundurmanızı ve sorunuza hiç zaman kaybetmeden yanıt bulabilmek için, soru yollamadan önce, Türkçe'deki en kapsamli #hivbilgisi kaynaği olan sitemizin HIV hakkında her şey ve sıkça sorulan sorular bölümlerini gerektirdiği ölçüde zaman ayırarak, dikkatle incelemenizin yararlı olacağını hatırlatmak isteriz.

Red Ribbon Istanbul - EATG
Red Ribbon Istanbul - CoPE Project
Red Ribbon Istanbul - NAM  AIDSMap
Red Ribbon Istanbul - HIV I-Base
Red Ribbon Istanbul - AIDS Action Europe
Red Ribbon Istanbul - #UequalsU
Dam I Kırmızı Kurdele İstanbul

MEKAN DESTEĞİ

www.kirmizikurdele.org'deki bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına ve deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi, tecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir. Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

© Kırmızı Kurdele İstanbul Derneği I Red Ribbon Istanbul Association, 2016 - 2019 
#hivhakkindahersey #hivindogrusu #hivbilgisi

kirmizikurdelestanbul@gmail.com