Türkiye Aile Sağlığı ve Planlama Vakfını ziyaret ettik.Resmi kuruluş sürecinin ardından tanışma ziyaretlerini sürdüren Kırmızı Kurdele İstanbul Derneği yönetim kurulu, Türkiye’nin köklü vakıflarından TAPV'yi ziyaret etti. Yönetim Kurulumuzun, derneğin kısa, orta ve uzun vade planlarını HIV/AIDS konusundaki ihtiyaçları aktarmasının ardından, özellikle cinsel sağlık programı bünyesinde HIV/AIDS’e dönük farkındalık çalışmaları da sürdüren TAPV ile ortak çalışmalar yürütmek konusunda fikir birliğine varıldı. Öncelikle, yaklaşan Onur haftasının değerlendirilmesi ve akabinde farklı konu başlıklarında işbirliklerinin hayata geçirilmesi üzerinde mutabık kalınan görüşme ve için Kırmızı Kurdele İstanbul olarak TAPV Genel Koordinatörü sayın Nurcan Müftüğluna teşekkür ederiz. Türkiye Aile Sağlığı ve Planlama Vakfını ve Kırmızı Kurdele İstanbul işbirliğinde gerçekleştirilecek projeler ve tüm çalışmalarımız için tüm sosyal medya hesaplarımızı @redribbon34 adı altında takip edebilir ve haber bültenimize üye olabilirsiniz.

#wwwkirmizikurdeleorg #wwwtapvorgtr #siviltoplum #hıv #aids #bilonemsekorun

www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.