Pozitif Yaşam Derneği'ni ziyaret ettik


Resmi kuruluş işlemlerini tamamlar tamamlamaz proje çalışmalarına başlayan Kırmızı Kurdele İstanbul, Pozitif Yaşam Derneği'ni ziyaret etti.


Kırmızı Kurdele İstanbul Derneği adına Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Sekreterimizin katıldığı görüşmede, Pozitif Yaşam Derneği'nden aynı zamanda eski mesai arkadaşlarımız olan Yönetim Kurulu Başkanı, Destek Merkezi Sorumlusu ve Danışman arkadaşlarımızla buluştuk ve HIV alanında çalışan iki öncü kurum olarak Türkiye'de sivil toplumun, HIV olgusuna verdiği cevabın daha güçlü olabilmesi adına yapılması gerekenler konusunda fikir alıverişinde bulunduk.

Yanı sıra gelecekte mümkün olabilecek, olası ortak proje fikirlerini de değerlendirdiğimiz yararlı görüşme ve sıcak ev sahiplikleri için Pozitif Yaşam Derneği Yönetim Kurulu'na teşekkür ederiz.

#hıv #aids #kırmızıkurdeleistanbul #wwwkirmizikurdeleorg #pozitifyaşamderneği #bilonemsekorun #siviltoplum

www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.