top of page

Pozitif Akademi yakında başlıyor! - Positive Academy is starting soon!


-English below- Pozitif Akademi yakında başlıyor! Üzerinde bir yıla yakındır çalıştığımız ‘Kırmızı Kurdele İstanbul Pozitif Akademi’ yakında başlıyor.


Kırmızı Kurdele İstanbul gibi projelerini durum ve ihtiyaç analizlerine göre oluşturan bir STK için tüm projeler önemlidir. Fakat üzerinde bir yıla yakındır çalıştığımız Pozitif Akademi, kendisini diğerlerinden farklı kılan özellikleriyle biraz daha önemli bir proje. Pozitif Akademi, farklı hedef grupları için oluşturulmuş farklı içeriklerin, bu grupların ihtiyaç ve bilgiyi benimseme alışkanlıklarına göre Kırmızı Kurdele İstanbul tarafından oluşturulmuş yeni bir model.Tüm hedef grupların HIV bilgisi, bilgiyi kullanma yetenekleri ve bilgi temelli aktivizm kapasitelerinin geliştirilmesini hedefleyen Pozitif Akademi, yurtiçi ve yurtdışından konunun uzmanlarını, deneyimli aktivistleri de ağırlayacak. HIV konusuna ilgi duyan herkesin dahil olabileceği Pozitif Akademi hakkında detaylar, gelişmeler ve katılım başvurusu için Kırmızı Kurdele İstanbul’u takipte kalın! www.kirmizikurdele.org www.pozitifakademi.tk #hivhakkindahersey #hivindogrusu

 

Positive Academy is starting soon! After one year long study on the project, 'Red Ribbon Istanbul’s Positive Academy' is starting soon.


Of course, all the projects are very important for an NGO like Red Ribbon Istanbul which produces its projects regarding the situation and needs analysis. But Positive Academy that we’ve been studying on for last a year is a bit more important than rest of the projects with its unique features.

Positive Academy is a new model of education produced by Red Ribbon Istanbul with different contents for different target groups specifically according to the needs and the way of learning of those groups.

Positive Academy targets on developing basic HIV information, ability of using information and information based activisim capacity of all the target groups and will be hosting local and international experienced experts in the sessions. Also anyone interested in HIV will be able to apply to join the session.

Keep following Red Ribbon Istanbul for details about Positive Academy! www.redribbonistanbul.tk www.positiveacademy.tk #allabouthiv

コメント


bottom of page