İtalya'dan bildiriyoruz!


Türkiye'yi Uluslararası seviyede, üst düzey temsil etmek ve gündemin etkin bir parçası haline getirmek vizyonuyla aktivizm yapmayı sürdüren Kırmızı Kurdele İstanbul, HIV bilimi alanında en önemli otoritelerden olan European AIDS Clinical Society'nin düzenlediği konferansa Türkiye'den katılan tek sivil toplum kuruluşu!


HIV bilimini yakından takip ederek, kolay anlaşılır bir dille #hivbilgisi 'ne dönüştüren ekibimiz bu üst düzey konferansta Türkiye'deki güncel durum ve gelişmeleri ve Kırmızı Kurdele İstanbul'un çalışmalarını aktaran bir de sunum yapacak.

Konferanstan bildirimler için @redribbon34 kullanıcı adıyla twitter hesabımızı ve #EACS2017 etiketini ve tüm genel güncel bilgiler, haberler için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Konferans web sitesi için; www.eacs-conference2017.com

#kirmizikurdeleistanbul #bilonemsekorun #hivbilgisi

#kırmızıkurdeleistanbul #ücretsizhivtesti #aids #hivtesti #hivtedavisi #hivbilgisi #hivbilimi #elisatesti #elizatesti #wwwkirmizikurdeleorg #wwwucretsizhivtesticom #redribbonistanbul #eacs

www.kirmizikurdele.org'de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanılır. Sitede sunulan tüm bilgiler uluslararası düzeyde kabul görmüş, saygın HIV tedavi kılavuzlarına, deneyimli tedavi aktivistlerinin bilgi

vtecrübelerine dayanır. Bu bilgilere dayanarak eyleme geçmeden önce uzman bir hekime danışılması mutlaka tavsiye edilir.

Bu siteyi ziyaret eden herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.